Британська принцеса Кейт вперше з’явилася на публіці після курсу хіміотерапії
11 жовтня 2024 р., 10:06
Дружина спадкоємця британського престолу принца Вільяма Кетрін несподівано вперше взяла участь у публічному заході після завершення курсу лікування від онкологічного захворювання.
Як повідомляє BBC, принцеса приєдналася до чоловіка під час візиту до Саутпорта, де у липні стався збройний напад у танцювальному клубі. Нападник з ножем тоді вбив трьох дітей.
Монарші особи зустрілися з родинами жертв теракту, а також поспілкувалися з працівниками екстрених служб, завдяки яким було надано своєчасну допомогу постраждалими і затримано вбивцю.
Офіційно метою візиту було зазначено "демонстрацію підтримки, співчуття та співпереживання місцевій спільноті та нагадування про важливість згуртованості навіть під час найбільш невимовних трагедій".
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
11.06.2026, 19:27 • Новини
