Енергоатом і Westinghouse домовилися добудувати енергоблоки №3 і №4 ХАЕС
НАЕК "Енергоатом" та американська компанія Westinghouse домовилися про спільну роботу з посилення безпеки майбутніх енергоблоків №3 і №4 Хмельницької атомної електростанції та адаптації палива для них.
Про це повідомляє Енергоатом.
Зазначається, що під час зустрічі керівництво Енергоатома та Westinghouse обговорило ключові аспекти підвищення безпеки енергоблоків Хмельницької АЕС №3 і №4.
"Westinghouse наразі проводить GAP-аналіз проєкту Х3, Х4 для впровадження сучасних систем безпеки, зокрема довготривалого відведення тепла від герметичного огородження реакторного відділення", - йдеться у повідомленні.
При цьому на добудованих енергоблоках планується досягнути рівня безпеки сучасних реакторів AP1000 від Westinghouse.
"Також на зустрічі домовилися продовжити роботу з адаптації палива Westinghouse для енергоблоків Х3, Х4, включаючи опцію 18-місячного циклу перевантаження", - додав оператор українських АЕС.
Читайте по темі: Трагедія на Хмельниччині: у водоймі загинули бабуся та онучка
Над цими проєктами працюватиме спільна команда фахівців Енергоатома та Westinghouse.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
12.06.2026, 13:53 • Війна
12.06.2026, 13:50 • Корупція
12.06.2026, 13:48 • Новини
12.06.2026, 13:37 • Новини
12.06.2026, 13:34 • Новини
12.06.2026, 13:28 • Кримінал
12.06.2026, 13:19 • Новини
12.06.2026, 13:12 • Війна
12.06.2026, 13:09 • Війна
12.06.2026, 13:03 • Корупція
12.06.2026, 13:01 • Авторські
12.06.2026, 12:56 • Коментарі
12.06.2026, 12:46 • Війна
12.06.2026, 12:38 • Кримінал
12.06.2026, 12:31 • Корупція
12.06.2026, 12:27 • Новини
12.06.2026, 12:26 • Коментарі
12.06.2026, 12:15 • Війна
12.06.2026, 12:05 • Корупція
12.06.2026, 12:04 • Новини
12.06.2026, 11:45 • Корупція
12.06.2026, 11:41 • Кримінал
12.06.2026, 11:36 • Корупція
12.06.2026, 11:34 • Війна
12.06.2026, 11:28 • Думка
12.06.2026, 11:22 • Авторські
