Пошук по сайту:

Samsung оштрафували в Індії на 601 мільйон доларів

Samsung оштрафували в Індії на 601 мільйон доларів
Samsung оштрафували в Індії на 601 мільйон доларів

Компанія отримала штраф за ухилення від сплати імпортних мит на телекомунікаційне обладнання 4G

Індійська податкова служба пред’явила південнокорейській компанії Samsung Electronics вимогу сплатити $601 мільйон податків за несплату імпортних мит, повідомляє gizmochina.

Samsung звинувачують у неправильній класифікації запчастин Remote Radio Heads, ключових компонентів телекомунікаційного обладнання 4G. За даними влади, ця класифікація дала змогу компанії уникнути сплати мит у розмірі від 10% до 20%.

Імпорт здійснювали в період із 2018 до 2021 року, він включав компоненти на суму $784 млн. У 2024 році Samsung отримала в Індії близько $955 млн чистого прибутку завдяки цим поставкам.

Індійська влада спершу звинувачувала Samsung у цій справі в 2023 році. Тоді компанії вдалося переконати податкові органи Індії припинити розслідування, але тепер його поновили.

Читайте по темі:

Уряд пропонує нові правила регулювання електросамокатів та штрафів для водіїв
Окуляри Apple Vision Pro та iPhone без документів: у Львові апеляційний суд залишив у силі штраф для ФОП на понад 320 тисяч гривень
Удар перед історичним IPO: Індія заблокувала вихід Starlink на ринок за кілька днів до лістингу на Nasdaq
У Придністров’ї знову заговорили про покарання за використання назви «Трансністрія»
У РФ штрафуватимуть за реєстрацію через Google та Apple
Понад дві тисячі ядерних боєголовок у світі перебувають у стані підвищеної бойової готовності, — SIPRI
Японська мармурова яловичина вагю в багажнику: у Львові оштрафували водія за контрабанду елітного м’яса
Суд в Ужгороді оштрафував пенсіонера за спробу ввезти 55 кг чеської кави через «зелений коридор»
Магазин «Ябко» оштрафували на пів мільйона гривень за сірий імпорт техніки Apple
Токіо впроваджує штрафи на 2000 єн за сміття на вулицях через наплив туристів

Коментарі:

comments powered by Disqus