Енергетики відновили світло для 88 тисяч осель у Деснянському районі Києва
Енергетики повернули світло для 88 тисяч осель Деснянського району Києва після нічної атаки ворога.
Про це повідомив ДТЕК у Telegram.
Станом на 18:42 24 січня світло повернули для 88 тисяч осель Деснянського району Києва. Також енергетики заживили об’єкти критичної інфраструктури після нічної масованої атаки. Однак ситуація в енергосистемі столиці залишається складною, тривають екстрені відключення.
«За останній місяць ворог чотири рази атакував енергооб’єкти столиці. Ми робимо все можливе, щоб люди якнайшвидше отримали світло та тепло у своїх домівках», – додали у повідомленні.
Крім цього, у Києві вже повністю відновили водопостачання, яке було порушене внаслідок російської атаки вночі 24 січня. Понижений тиск водопостачання спостерігається лише в Печерському районі. «Київводоканал» попередив, що на верхніх поверхах багатоповерхівок водопостачання може з’явитися не одразу, оскільки це залежить від роботи підкачувальних насосів, які не працюватимуть за відсутності електроенергії.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
