Енергетики повернули світло для 88 тисяч осель Деснянського району Києва після нічної атаки ворога.
Про це повідомив ДТЕК у Telegram.
Станом на 18:42 24 січня світло повернули для 88 тисяч осель Деснянського району Києва. Також енергетики заживили об’єкти критичної інфраструктури після нічної масованої атаки. Однак ситуація в енергосистемі столиці залишається складною, тривають екстрені відключення.
«За останній місяць ворог чотири рази атакував енергооб’єкти столиці. Ми робимо все можливе, щоб люди якнайшвидше отримали світло та тепло у своїх домівках», – додали у повідомленні.
Крім цього, у Києві вже повністю відновили водопостачання, яке було порушене внаслідок російської атаки вночі 24 січня. Понижений тиск водопостачання спостерігається лише в Печерському районі. «Київводоканал» попередив, що на верхніх поверхах багатоповерхівок водопостачання може з’явитися не одразу, оскільки це залежить від роботи підкачувальних насосів, які не працюватимуть за відсутності електроенергії.