Енергетики відновили світло для 88 тисяч осель у Деснянському районі Києва

Енергетики відновили світло для 88 тисяч осель у Деснянському районі Києва
Енергетики відновили світло для 88 тисяч осель у Деснянському районі Києва

Енергетики повернули світло для 88 тисяч осель Деснянського району Києва після нічної атаки ворога.

Про це повідомив ДТЕК у Telegram.

Станом на 18:42 24 січня світло повернули для 88 тисяч осель Деснянського району Києва. Також енергетики заживили об’єкти критичної інфраструктури після нічної масованої атаки. Однак ситуація в енергосистемі столиці залишається складною, тривають екстрені відключення.

«За останній місяць ворог чотири рази атакував енергооб’єкти столиці. Ми робимо все можливе, щоб люди якнайшвидше отримали світло та тепло у своїх домівках», – додали у повідомленні.

Крім цього, у Києві вже повністю відновили водопостачання, яке було порушене внаслідок російської атаки вночі 24 січня. Понижений тиск водопостачання спостерігається лише в Печерському районі. «Київводоканал» попередив, що на верхніх поверхах багатоповерхівок водопостачання може з’явитися не одразу, оскільки це залежить від роботи підкачувальних насосів, які не працюватимуть за відсутності електроенергії.

Теги: Київ, Відключення електроенергії, ДТЕК, Війна, російсько-українська війна