Пошук по сайту:

Нафтогаз збільшив імпорт електроенергії з Європи для стабілізації енергосистеми

Нафтогаз збільшив імпорт електроенергії з Європи для стабілізації енергосистеми
Нафтогаз збільшив імпорт електроенергії з Європи для стабілізації енергосистеми

Група «Нафтогаз» цього тижня наростила імпорт електроенергії з країн Європи з метою стабілізації енергосистеми після атак російських військ.

Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький на своїй сторінці у Facebook.

Обсяги закупленої імпортної електроенергії вже забезпечують понад половину потреб усіх підприємств групи відповідно до вимог урядової постанови. Завдяки цьому вивільнені ресурси спрямовуються для забезпечення побутових споживачів.

«Координуємо свої дії з урядом, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію в енергосистемі після російських обстрілів», – наголосив Корецький.

Читайте по темі:

Банківський бан у ЄС: росіянам масово закривають рахунки в Португалії, Німеччині та Франції
Кінець епохи Орбана: парламент Угорщини обмежив час перебування на посаді прем’єра 8 роками
Українці в Німеччині зможуть претендувати на громадянство вже з 2027 року, — ЗМІ
Європол накрив шахрайський кол-центр із оборотом 50 мільйонів євро: затримано десятки учасників схеми
Путін опинився у стратегічній пастці, що робить його надзвичайно небезпечним, — The Guardian
Європа спробує переконати Трампа укласти угоду з Україною щодо дронів на саміті G7, — Politico
«Реал» домовився про трансфер захисника «Челсі» Марка Кукурельї
Перші у світі: Литва готується до унікального демонтажу реакторів чорнобильського типу на Ігналінській АЕС
Томіо Окамура виступив за негайне скасування тимчасового захисту українців у Чехії
По 3 мільярди євро щороку: Нідерланди заклали у бюджет масштабну військову допомогу Україні до 2029 року

Коментарі:

comments powered by Disqus