Нафтогаз збільшив імпорт електроенергії з Європи для стабілізації енергосистеми
24 січня 2026 р., 20:16
Група «Нафтогаз» цього тижня наростила імпорт електроенергії з країн Європи з метою стабілізації енергосистеми після атак російських військ.
Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький на своїй сторінці у Facebook.
Обсяги закупленої імпортної електроенергії вже забезпечують понад половину потреб усіх підприємств групи відповідно до вимог урядової постанови. Завдяки цьому вивільнені ресурси спрямовуються для забезпечення побутових споживачів.
«Координуємо свої дії з урядом, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію в енергосистемі після російських обстрілів», – наголосив Корецький.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 12:04 • Корупція
16.06.2026, 11:58 • Війна
16.06.2026, 11:50 • Авторські
16.06.2026, 11:43 • Війна
16.06.2026, 11:38 • Корупція
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
16.06.2026, 10:15 • Корупція
16.06.2026, 10:11 • Новини
16.06.2026, 09:56 • Корупція
