Бізнес у США вимагає 186 мільярдів доларів компенсацій за тарифні обмеження Трампа
Тисячі американських компаній подали судові позови проти адміністрації Дональда Трампа, вимагаючи компенсації збитків, спричинених запровадженими тарифними обмеженнями.
Про це повідомляє Reuters.
За даними агентства, підприємці вимагають повернення коштів, сплачених у вигляді мит. Загальна сума можливих компенсацій може сягати близько 186 млрд доларів.
Після рішення Верховного суду США, яке вплинуло на правові перспективи таких вимог, юридичні фірми почали активно готуватися до масштабних процесів щодо повернення тарифних платежів.
Йдеться про мита, запроваджені в межах торговельної політики, що зачепила імпорт широкого спектра товарів. Подальший розвиток ситуації залежатиме від позиції федеральних судів та можливих рішень уряду США.
Читайте по темі: Інцидент із військовим дроном Shield AI: офіцерка ВМС Румунії втратила пальці

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
07.06.2026, 17:02 • Війна
07.06.2026, 16:42 • Війна
07.06.2026, 16:37 • Новини
07.06.2026, 16:15 • Новини
07.06.2026, 16:09 • Війна
07.06.2026, 15:37 • Авторські
07.06.2026, 15:30 • Війна
07.06.2026, 15:26 • Війна
07.06.2026, 15:19 • Новини
07.06.2026, 15:16 • Новини
07.06.2026, 15:08 • Кримінал
07.06.2026, 14:58 • Кримінал
07.06.2026, 14:51 • Новини
07.06.2026, 14:46 • Кримінал
07.06.2026, 14:41 • Новини
07.06.2026, 14:34 • Новини
07.06.2026, 14:27 • Війна
07.06.2026, 14:19 • Кримінал
07.06.2026, 14:15 • Авторські
07.06.2026, 14:08 • Кримінал