Нацбанк випустить оновлені 200-гривневі банкноти з гаслом "Слава Україні! Героям слава!"
23 лютого 2026 р., 20:23
Національний банк України випустить оновлені банкноти номіналом 200 гривень. Вони з’являться в обігу з 25 лютого у межах планового випуску.
Про це повідомляє прес-служба НБУ.
Що зміниться
На зворотному боці модифікованих банкнот у правій верхній частині буде розміщено патріотичне гасло "Слава Україні! Героям слава!".
Усі інші елементи дизайну та захисту відповідають банкнотам номіналом 200 гривень зразка 2019 року.

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 23:09 • Корупція
11.06.2026, 23:04 • Корупція
11.06.2026, 22:55 • Коментарі
11.06.2026, 22:41 • Новини
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
