Нацбанк випустить оновлені 200-гривневі банкноти з гаслом "Слава Україні! Героям слава!"

Нацбанк випустить оновлені 200-гривневі банкноти з гаслом "Слава Україні! Героям слава!"
Нацбанк випустить оновлені 200-гривневі банкноти з гаслом "Слава Україні! Героям слава!"

Національний банк України випустить оновлені банкноти номіналом 200 гривень. Вони з’являться в обігу з 25 лютого у межах планового випуску.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Що зміниться

На зворотному боці модифікованих банкнот у правій верхній частині буде розміщено патріотичне гасло "Слава Україні! Героям слава!".

Усі інші елементи дизайну та захисту відповідають банкнотам номіналом 200 гривень зразка 2019 року.

Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" відтепер і на банкнотах номіналом 200 гривень qhiukiqriuqhab

Теги: Валюта, НБУ, Нацбанк