У Житомирі в приватному дворі виявили 15 кг ртуті
У Житомирі на території у приватного домоволодіння виявили близько 15 кілограмів ртуті.
Небезпечну речовину знайшли в герметично закритій колбі. Рятувальники, які прибули на виклик, встановили, що у трилітровій скляній банці зберігалися окремі колби з ртуттю.
Токсичний метал вилучено та передано фахівцям органів місцевого самоврядування для подальшої утилізації.
Інформація про можливу загрозу для мешканців та обставини зберігання ртуті уточнюється.

Читайте по темі: Ворог знав, що там рятувальники: нові деталі трагедії у Харкові, де загинули співробітники ДСНС

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
16.06.2026, 10:15 • Корупція
16.06.2026, 10:11 • Новини
16.06.2026, 09:56 • Корупція
16.06.2026, 09:41 • Новини
16.06.2026, 09:30 • Корупція
16.06.2026, 09:29 • Війна
16.06.2026, 09:15 • Війна
