Впливовий мільярдер з Об’єднаних Арабських Еміратів, глава Дубайської національної страхової компанії Халаф Ахмад Аль Хабтур різко розкритикував президента США Дональда Трампа, звинувативши його у втягуванні регіону у війну з Іраном.
У своїх соціальних мережах бізнесмен поставив під сумнів рішення Вашингтона щодо ескалації конфлікту.
«Хто дав вам право втягувати наш регіон у війну з Іраном? І на якій підставі було ухвалене це небезпечне рішення? Чи підрахували ви побічні наслідки перед тим, як натиснути на спусковий гачок? І чи подумали ви, що першими постраждають саме країни регіону?» — написав Аль Хабтур.
Він також припустив, що на рішення США міг вплинути прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу та його уряд.
«Чи було це виключно вашим рішенням? Чи воно стало результатом тиску з боку Нетаньягу та його уряду?» — зазначив бізнесмен.
Читайте по темі: Окупаційна влада Севастополя заявляє про масовану атаку дронів
За його словами, дії США поставили країни Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та інші держави Близького Сходу під загрозу, якої вони не обирали.
Аль Хабтур також заявив, що країни регіону внесли мільярди доларів до так званої «Ради миру» Трампа і тепер мають право запитати, як використовуються ці кошти.
«Ми фінансуємо мирні ініціативи чи війну, яка ставить нас під загрозу?» — написав він.
Бізнесмен також нагадав, що Трамп під час передвиборчої кампанії обіцяв не втягуватися у нові війни та зосередитися на внутрішніх проблемах США. За його словами, нинішні рішення можуть становити загрозу і для самих американців, оскільки війну фінансують за рахунок податків громадян.
