Пошук по сайту:

Нафтогаз остаточно виграв у Газпрому 1,4 мільярда доларів у суді

Нафтогаз остаточно виграв у Газпрому 1,4 мільярда доларів у суді
Нафтогаз остаточно виграв у Газпрому 1,4 мільярда доларів у суді

Група "Нафтогаз" остаточно виграла суд проти російського "Газпрому" на суму понад $1,4 млрд.

Про це повідомляє голова правління "Нафтогазу" Сергій Корецький.

Федеральний Верховний суд Швейцарії повністю відхилив скаргу російської компанії та залишив у силі рішення арбітражу від червня 2025 року, зазначив він.

За словами Корецького, рішення зобов’язує "Газпром" сплатити "Нафтогазу" заборгованість за послуги з організації транспортування газу, а також відсотки і судові витрати.

Наразі компанія працює над примусовим стягненням боргу, паралельно триває низка інших судових процесів проти країни-агресора для компенсації збитків.

Читайте по темі:

Форексна піраміда під прикриттям: як шахрай Сергій Сароян та «Телетрейд» роками грабують українців
Депутат Держдуми РФ пожалівся, що Китай не надає Росії прямої військової допомоги
Від зброї до «культурної експансії»: ГУР викрило, як РФ розширює вплив в Африці через мережу «русских домов»
У Криму жителя Сімферополя засудили до 17 років колонії за звинуваченням у «держзраді»
Трамп може використати модель Ірану для нав’язування "миру" Україні, — The Telegraph
Палає за 15 кілометрів від Кремля: дрони атакували Московський нафтопереробний завод у Капотні
Лукашенко цинічно приніс «вибачення» Зеленському та запевнив, що Україні «нічого боятися»
У Польщі застрелили художника Семена Скрепецького, який критикував Путіна, — ЗМІ
Двом морякам судна Fitburg висунули обвинувачення через пошкодження кабелів у Фінській затоці
Зараз я зосереджений на Україні, — Трамп

Коментарі:

comments powered by Disqus