Нафтогаз остаточно виграв у Газпрому 1,4 мільярда доларів у суді
Група "Нафтогаз" остаточно виграла суд проти російського "Газпрому" на суму понад $1,4 млрд.
Про це повідомляє голова правління "Нафтогазу" Сергій Корецький.
Федеральний Верховний суд Швейцарії повністю відхилив скаргу російської компанії та залишив у силі рішення арбітражу від червня 2025 року, зазначив він.
За словами Корецького, рішення зобов’язує "Газпром" сплатити "Нафтогазу" заборгованість за послуги з організації транспортування газу, а також відсотки і судові витрати.
Наразі компанія працює над примусовим стягненням боргу, паралельно триває низка інших судових процесів проти країни-агресора для компенсації збитків.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 11:50 • Авторські
16.06.2026, 11:43 • Війна
16.06.2026, 11:38 • Корупція
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
16.06.2026, 10:15 • Корупція
16.06.2026, 10:11 • Новини
16.06.2026, 09:56 • Корупція
16.06.2026, 09:41 • Новини
16.06.2026, 09:30 • Корупція
