На Миколаївщині, за попередніми даними, через вибух побутового газу загинуло двоє дітей. Їх матір та ще одного неповнолітнього вдалося врятувати.
Наразі постраждалі перебувають у медичному закладі. Про це 16 березня повідомляє ДСНС України.
Вибух у будинку на Миколаївщині
Трагічний випадок стався у населеному пункті Братське Вознесенського району. До екстреної служби надійшло повідомлення про те, що діти можуть перебувати під завалами житлового будинку.
Читайте по темі: Окупанти вдарили безпілотником по будинку в Херсоні: загинула жінка
Під час розбору конструкцій вдалося дістати хлопчика 2017 року народження. Його передали бригаді швидкої допомоги.
"Згодом рятувальники знайшли ще двох дітей – 2014 та 2022 років народження. Дівчаток дістали без свідомості. Медики проводили реанімаційні заходи на місці, проте, на жаль, врятувати їх не вдалося", – йдеться у повідомленні.
Матір дітей вибуховою хвилею відкинуло на подвір’я. Жінку госпіталізували до лікарні з опіками голови та рук. На місці події рятувальникам допомагали працівники поліції та місцеві жителі.
