Huawei і безпека даних: Японський уряд звернувся до компаній, що працюватимуть в Україні
Японський уряд попередив приватні компанії, які зацікавлені у відбудові України, про ризики витоку технічних та конфіденційних даних через використання обладнання компанії Huawei під час розвитку мереж 5G.
Про це пише японське видання Kyodo News із посиланням на обізнане джерело.
Уряд зазначив: якщо мережа 5G від Huawei пошириться на Київ та інші великі міста, це створить «великий ризик» для Японії, Європи та США в разі інвестування в критичну інфраструктуру, як-от енергетика.
Торік українська Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах електронних комунікацій, надала дозвіл Nokia та Huawei на тестування зв’язку 5G у трьох українських містах. Японська компанія Rakuten теж брала участь у тендері, але не виграла його.
З міркувань економічної безпеки японський уряд вирішив попередити свої приватні компанії через побоювання щодо використання обладнання, наданого китайською компанією. Зазначимо, що Huawei перебуває під санкціями у США через звинувачення у шпигунстві.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
12.06.2026, 13:53 • Війна
12.06.2026, 13:50 • Корупція
12.06.2026, 13:48 • Новини
12.06.2026, 13:37 • Новини
12.06.2026, 13:34 • Новини
12.06.2026, 13:28 • Кримінал
12.06.2026, 13:19 • Новини
12.06.2026, 13:12 • Війна
12.06.2026, 13:09 • Війна
12.06.2026, 13:03 • Корупція
12.06.2026, 13:01 • Авторські
12.06.2026, 12:56 • Коментарі
12.06.2026, 12:46 • Війна
12.06.2026, 12:38 • Кримінал
12.06.2026, 12:31 • Корупція
12.06.2026, 12:27 • Новини
12.06.2026, 12:26 • Коментарі
12.06.2026, 12:15 • Війна
12.06.2026, 12:05 • Корупція
12.06.2026, 12:04 • Новини
12.06.2026, 11:45 • Корупція
12.06.2026, 11:41 • Кримінал
12.06.2026, 11:36 • Корупція
12.06.2026, 11:34 • Війна
12.06.2026, 11:28 • Думка
12.06.2026, 11:22 • Авторські
