Частина жителів Києва та області залишились без світла через аварію на енергооб’єкті
22 березня 2026 р., 13:10
У Києві та Київській області частина жителів тимчасово без світла через аварію на обладнанні.
Про це повідомляє ДТЕК в Телеграмі.
«Сьогодні знову відбулась аварія на одному з обʼєктів, раніше суттєво пошкодженого обстрілами. Через це частина жителів Дніпровського та Дарницького районів столиці тимчасово залишилась без світла», - йдеться у повідомленні.
Також без електрики частина домівок Броварського району Київщини.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
11.06.2026, 19:27 • Новини
11.06.2026, 19:17 • Кримінал
11.06.2026, 19:15 • Кримінал
11.06.2026, 19:06 • Кримінал
11.06.2026, 19:03 • Коментарі
