Пошук по сайту:

Частина жителів Києва та області залишились без світла через аварію на енергооб’єкті

Частина жителів Києва та області залишились без світла через аварію на енергооб’єкті
Частина жителів Києва та області залишились без світла через аварію на енергооб’єкті

У Києві та Київській області частина жителів тимчасово без світла через аварію на обладнанні.

Про це повідомляє ДТЕК в Телеграмі.

«Сьогодні знову відбулась аварія на одному з обʼєктів, раніше суттєво пошкодженого обстрілами. Через це частина жителів Дніпровського та Дарницького районів столиці тимчасово залишилась без світла», - йдеться у повідомленні.

Також без електрики частина домівок Броварського району Київщини.

Читайте по темі:

У Києві громадянину Грузії повідомили про підозру у подвійному вбивстві
Суд змусив правоохоронців відкрити справи на «кадровика» ДУС Сускова та «тютюнового короля» Гельзіна
Дисконт на Печерську: як очільник Чернівецької митниці Герасимов «зекономив» мільйони на елітній квартирі
У бізнесмена Василя Веселого відбулися обшуки, затримання спростовано
У центрі Києва BMW після зіткнення з ВАЗ збив на смерть пішохода
На Хрещатику в Києві між правоохоронцями та групою підлітків стався конфлікт, під час якого поліція застосувала перцевий балончик
СБУ затримала Василя Веселого у Києві, — екснардеп
Небезпечні перегони в Києві: Ferrari та Audi розігналися понад 100 км/год
«Стоїмо, бл*ть, дятел!»: у центрі Києва виник конфлікт під час прощання із загиблим військовим
Заробили 2 мільйона на парковці замість школи: у Києві викрили схему ексчиновника та керівника КП “Житлоінвестбуд-УКБ”

Коментарі:

comments powered by Disqus