Сьогодні, 22 березня, на околицях Києва виникла пожежа у складському приміщенні. Наразі на місці працюють рятувальники.
Про це повідомляє речниця ДСНС Київщини Вікторія Рубан і КМДА.
Повідомляється, що полум’я охопило складське приміщення. Дим від пожежі видно майже з кожного куточка столиці.
Наразі на місці події працюють рятувальники, загрози життю та здоров’ю людей немає.

Telegram-канали повідомляють, що вогонь вже перекинувся і на поле.
В Головному управлінні ДСНС Києва підтвердили залучення столичних рятувальників до гасіння пожежі.
Читайте по темі: "Забула" задекларувати продаж квартири: іноземка втратить значну суму через спробу вивезти 64 000 доларів
"Інформуємо: рятувальники столиці наразі залучені до ліквідації пожежі у складській будівлі на території Київської області. Від ДСНС Києва до гасіння залучена пожежна техніка та особовий склад", - сказано в заяві.
В КМДА зауважили, що у Деснянському, Дніпровському, Оболонському та Подільському районах можливе задимлення у зв’язку з пожежею.
"До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендуємо мешканцям цих районів зачинити вікна та обмежити перебування на вулиці", - йдеться у заяві.
За попередньою інформацією, пожежа виникла у складських приміщеннях загальною площею 3000 м². Окрім рятувальників, на місці події чергують медики.
Читайте по темі: Спалах у Центральній Африці: ВООЗ занепокоєна швидкістю поширення Еболи в ДРК та Уганді