Білоруський диктатор Лукашенко розпочав перший державний візит до Північної Кореї
26 березня 2026 р., 09:58
Білоруський диктатор Олександр Лукашенко розпочав свій перший державний візит до Північної Кореї. У Пхеньяні гостя особисто вітав його тоталітарний колега Кім Чен Ин.
Як пише Deutsche Welle, Лукашенку влаштували пишний прийом з червоним хідником, 21 залпом гармат, дітьми, які радісно розмахували прапорами двох країн, і вишикуваними рядами солдатів і кавалеристів.
Під час дводенного візиту очікується підписання "договору про дружбу і співробітництво", який нібито має сприяти нарощуванню торгівлі продовольством і фармацевтичною продукцією.
Проте критики зазначають, що країни насправді не здатні принести користь одна одній, а поїздка Лукашенка має на меті лише створити ілюзію того, що союзники Росії не перебувають в ізоляції.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 23:17 • Корупція
11.06.2026, 23:09 • Корупція
11.06.2026, 23:04 • Корупція
11.06.2026, 22:55 • Коментарі
11.06.2026, 22:41 • Новини
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
