У день жалоби на Черкащині чиновники ДСНС і РДА Кобко та Янко влаштували відпочинок у заповідній зоні
03 квітня 2026 р., 22:15
2 квітня Черкаська область оплакувала чотирьох загиблих у Золотоніському районі внаслідок удару російського «шахеда».
У цей же час, за інформацією джерел, т.в.о. начальника ДСНС у області Анатолій Кобко та голова Черкаської РДА Валерія Яненко влаштували відпочинок у заповідній зоні Чигиринщини. У компанії лісничого Віталія Фендюри («Ліси України») та жінок сумнівної репутації вони, за наявними даними, розпивали алкоголь замість виконання службових обов’язків. Поки люди гинуть і область у скорботі, відповідальні за безпеку та управління демонструють повний відрив від реальності.


Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 23:17 • Корупція
11.06.2026, 23:09 • Корупція
11.06.2026, 23:04 • Корупція
11.06.2026, 22:55 • Коментарі
11.06.2026, 22:41 • Новини
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
