У день жалоби на Черкащині чиновники ДСНС і РДА Кобко та Янко влаштували відпочинок у заповідній зоні

У день жалоби на Черкащині чиновники ДСНС і РДА Кобко та Янко влаштували відпочинок у заповідній зоні
У день жалоби на Черкащині чиновники ДСНС і РДА Кобко та Янко влаштували відпочинок у заповідній зоні

2 квітня Черкаська область оплакувала чотирьох загиблих у Золотоніському районі внаслідок удару російського «шахеда».

У цей же час, за інформацією джерел, т.в.о. начальника ДСНС у області Анатолій Кобко та голова Черкаської РДА Валерія Яненко влаштували відпочинок у заповідній зоні Чигиринщини. У компанії лісничого Віталія Фендюри («Ліси України») та жінок сумнівної репутації вони, за наявними даними, розпивали алкоголь замість виконання службових обов’язків. Поки люди гинуть і область у скорботі, відповідальні за безпеку та управління демонструють повний відрив від реальності.

Немає опису. qhiukiuiqkdhab

Немає опису.

Теги: Чиновники, Фендюра Віталій, Яненко Валерія, Кобко Анатолій, День жалоби, Скандал, Черкаська область