Країни ОПЕК+ вчергове збільшили квоти на видобуток нафти
Країни-члени Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) та їхні партнери в межах формату ОПЕК+ ухвалили рішення про збільшення видобутку нафти з травня на 206 тисяч барелів на добу.
Про це пише DW із посиланням на повідомлення організації.
Аналогічне підвищення - також на 206 тисяч барелів - група раніше вже анонсувала на квітень.
Водночас у ОПЕК + застерегли, що через пошкодження енергетичної інфраструктури у регіоні Перської затоки на світовому ринку нафти й надалі можливі значні цінові коливання.
У заяві наголошується на критичній важливості "забезпечення безпеки міжнародних морських шляхів для безперебійного постачання енергоресурсів". Водночас в ОПЕК не виключають, що глобальні поставки нафти можуть залишатися обмеженими ще тривалий час.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
