Пошук по сайту:

Трафік через Ормузьку протоку зріс до максимуму за кілька тижнів — Bloomberg

Трафік через Ормузьку протоку зріс до максимуму за кілька тижнів — Bloomberg
Трафік через Ормузьку протоку зріс до максимуму за кілька тижнів — Bloomberg

Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку зросла до найвищого рівня за останні кілька тижнів, оскільки дедалі більше країн домовляються з Іраном про безпечний прохід, повідомляє Bloomberg.

За вихідні через протоку пройшло 21 судно — це найвищий показник за два дні з початку березня, коли рух суттєво скоротився. Із них 13 попрямували до Аравійського моря.

За даними агентства, іранські судна й надалі домінують у трафіку. Водночас у неділю через протоку пройшов танкер з іракською нафтою після того, як Іран заявив про виняток для «братнього Іраку».

Індія, яка досягла домовленостей щодо проходу своїх суден і навіть відновила імпорт іранського скрапленого газу, провела через протоку вісім танкерів із СПГ.

Також прохід здійснили судна, пов’язані з Китаєм, Японією, Туреччиною, Грецією та Таїландом.

Читайте по темі: Трамп заявив, що угоду з Іраном можуть підписати вже найближчими днями

Водночас нинішні обсяги руху залишаються значно нижчими за довоєнні показники, коли через протоку щодня проходило близько 135 суден.

 qhiukiuiqkehab

Коментарі:

comments powered by Disqus