Депутатка Київради Юлія Ярмоленко знову попалася на гарячому сліді "гречкосіяння". Вона піарилася на роздачі великодніх пасок літнім людям.
Так, у четвер, 9 квітня, депутатка Київської міської ради Юлія Ярмоленко вирішила "потішити" мешканців Дарницького району. У відео, яке посадовиця опублікувала у соцмережах, вона називає паски "кулічами". На це звернув увагу рух "Чесно".
На оприлюднених кадрах депутатка спочатку демонструє велику кількість пасок, а потім чергу з літніх людей, які чекають на вході. Політикиня наголосила, що "традиції видавати "пасхальні кулічі" – це підтримка українського духу". Також вона додала, що, мовляв, "жоден нападник не зламає наші традиції".
У "Чесно" зауважили, що слово "куліч" – це російське запозичення, яке не має стосунку до самобутніх традицій України.
У русі уточнили, що Ярмоленко не вперше займається "гречкосіянням". У 2019 році вона вже роздавала виборцям торти Roshen та запрошення на концерт на честь "свята весни".
Читайте по темі: На Троєщині з озера дістали тіло підлітка
Поведінка депутатки Ярмоленко, за твердженням "Чесно", є класичним прикладом того, як політики використовують свята та вразливі групи населення для власної реклами.
"Замість системної підтримки літніх людей, вони обирають разові акції з "кулічами", – додали у русі.