Словаччина оскаржить у суді заборону ЄС на імпорт російського газу
Премʼєр-міністр Словаччини заявив, що Братислава найближчими днями подасть судовий позов, де оскаржуватиме рішення ЄС про заборону імпорту російського газу.
Про це повідомляє Reuters.
Як розповів глава словацького уряду, позов буде подано до Суду ЄС. Він також розкритикував процедуру прийняття цього регламенту. «На думку уряду Словаччини, це є явним порушенням усіх принципів, на яких ґрунтуються договори ЄС», – каже Фіцо.
Словацький прем’єр заявив, що санкційні рішення та питання зовнішньої політики мають ухвалюватися одноголосно. Угорщина вже подала позов проти заборони, а Словаччина раніше заявляла, що зробить те саме. Фіцо зазначив, що уряд подасть свій позов до 27 квітня.
Варто зазначити, що і Угорщина, і Словаччина продовжують отримувати російський газ, попри зусилля ЄС, спрямовані на те, щоб позбавитись залежності від російських енергоносіїв та скоротити фінансування війни РФ проти України. Заборона на імпорт російського газу була схвалена значною більшістю країн, що дозволило ЄС подолати спротив Словаччини та Угорщини під час ухвалення цього рішення.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
07.06.2026, 17:25 • Війна
07.06.2026, 17:11 • Війна
07.06.2026, 17:02 • Війна
07.06.2026, 16:42 • Війна
07.06.2026, 16:37 • Новини
07.06.2026, 16:15 • Новини
07.06.2026, 16:09 • Війна
07.06.2026, 15:37 • Авторські
07.06.2026, 15:30 • Війна
07.06.2026, 15:26 • Війна
07.06.2026, 15:19 • Новини
07.06.2026, 15:16 • Новини
07.06.2026, 15:08 • Кримінал
07.06.2026, 14:58 • Кримінал
07.06.2026, 14:51 • Новини
07.06.2026, 14:46 • Кримінал
07.06.2026, 14:41 • Новини
07.06.2026, 14:34 • Новини
07.06.2026, 14:27 • Війна
07.06.2026, 14:19 • Кримінал