Пошук по сайту:

Угорщина почала отримувати російську нафту через "Дружбу"

Угорщина почала отримувати російську нафту через "Дружбу"
Угорщина почала отримувати російську нафту через "Дружбу"

Угорщина 23 квітня отримала перші партії сирої нафти через нафтопровід "Дружба".

Про це йдеться в релізі угорської нафтогазової компанії MOL.

Зазначається, що сьогодні, 23 квітня, MOL Group отримала сиру нафту на насосних станціях Фєнєшлітке та Будковце.

"Таким чином, поставки сирої нафти трубопровідною системою "Дружба" до Угорщини та Словаччини відновилися після майже тримісячної перерви", - наголошується в релізі.

Коментарі:

comments powered by Disqus