Угорщина почала отримувати російську нафту через "Дружбу"
Угорщина 23 квітня отримала перші партії сирої нафти через нафтопровід "Дружба".
Про це йдеться в релізі угорської нафтогазової компанії MOL.
Зазначається, що сьогодні, 23 квітня, MOL Group отримала сиру нафту на насосних станціях Фєнєшлітке та Будковце.
"Таким чином, поставки сирої нафти трубопровідною системою "Дружба" до Угорщини та Словаччини відновилися після майже тримісячної перерви", - наголошується в релізі.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
