Петер Сійярто після відставки з МЗС продовжить роботу в парламенті Угорщини
27 квітня 2026 р., 22:29
Петер Сійярто, який днями залишає посаду міністра закордонних справ Угорщини, продовжить працювати у новому скликанні угорського парламенту.
Про це повідомив лідер фракції партії "Фідес" Гергей Гуяш, чиї слова передає Telex
За підсумками виборів 12 квітня, партія "Фідес" ще чинного прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у коаліції з Християнсько-демократичною народною партією (KDNP) здобула 52 мандати у 199-місному парламенті.
Партія Орбана матиме 44 місця у Національній асамблеї, одне з яких дістанеться главі МЗС Сійярто.
На посаді міністра Сійярто був відомий антиукраїнською та проросійською риторикою.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
06.06.2026, 00:09 • Кримінал
06.06.2026, 00:04 • Кримінал
06.06.2026, 00:00 • Авторські
05.06.2026, 23:55 • Війна
05.06.2026, 23:52 • Кримінал
05.06.2026, 23:46 • Новини
05.06.2026, 23:40 • Кримінал
05.06.2026, 23:36 • Кримінал
05.06.2026, 23:27 • Кримінал
05.06.2026, 23:19 • Кримінал
05.06.2026, 23:07 • Кримінал
05.06.2026, 22:52 • Новини
05.06.2026, 22:49 • Авторські
05.06.2026, 22:45 • Авторські
05.06.2026, 22:35 • Корупція
05.06.2026, 22:34 • Новини
05.06.2026, 22:25 • Новини
05.06.2026, 22:13 • Війна
05.06.2026, 22:04 • Новини
05.06.2026, 21:57 • Новини
05.06.2026, 21:47 • Кримінал
05.06.2026, 21:42 • Війна
05.06.2026, 21:38 • Конфлікти
05.06.2026, 21:28 • Корупція
05.06.2026, 21:21 • Кримінал
05.06.2026, 21:10 • Новини
05.06.2026, 21:05 • Кримінал