РФ заборонила ввезення Starlink і супутникових терміналів без сертифікації
Уряд Росії запровадив обмеження на ввезення обладнання супутникового зв’язку, зокрема терміналів Starlink та аналогічних систем.
Під заборону фактично потрапляють:
— супутникові телефони (Iridium, Inmarsat, Thuraya);
— термінали супутникового інтернету (Starlink, OneWeb та інші);
— інше обладнання, що працює з іноземними супутниками.
Тепер для їхнього ввезення необхідна сертифікація Ростесту.
Водночас у російських пабліках з’явилися заяви про нібито заборону смартфонів із доступом до західних супутників, однак у самому документі цього немає.
На тлі цього рішення зазначається, що супутникові термінали використовуються російськими військовими, а їхнє ввезення часто здійснювалося через неофіційні канали.
Читайте по темі: У Сумах безпілотник влучив у багатоповерхівку: є постраждалий
Нові правила можуть суттєво ускладнити такий імпорт, хоча централізовані поставки, ймовірно, залишаться поза обмеженнями.

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 23:09 • Корупція
11.06.2026, 23:04 • Корупція
11.06.2026, 22:55 • Коментарі
11.06.2026, 22:41 • Новини
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
