Пошук по сайту:

У Новосибірську до Дня Перемоги повісили банер із мавпою

У Новосибірську до Дня Перемоги повісили банер із мавпою
У Новосибірську до Дня Перемоги повісили банер із мавпою

У російському Новосибірську прокуратура розпочала перевірку через банер до 9 травня із зображенням орангутана та написом “З Днем Перемоги!”. На плакат поскаржилися місцеві жителі.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Банер із твариною розмістив Новосибірський зоопарк.

Директор зоопарку Андрій Шило заявив, ідея плаката полягала у “подяці від тварин за порятунок” у роки Другої світової війни.

“Мені здається, це, навпаки, правильна історія. Ми – зоопарк, логічно, що ми використовуємо у вітальних банерах фото тварин”, – сказав він.

Читайте по темі: Паливна криза в РФ дісталася Сибіру: бензин продають за лімітами, на АЗС — черги

Місцеві ЗМІ зазначають, що зображений на плакаті орангутан Бату – не просто тварина, а новосибірська знаменитість. У зоопарку він демонструє відвідувачам своє вміння одягати футболку та пити сік через соломинку.

Читайте по темі:

У Таллінні встановили перше в Естонії модульне укриття у громадському просторі
У війні з Україною для Путіна вимальовуються 5 тривожних попереджень, — ЗМІ
Росія оприлюднила кадри роботи нового автоматизованого антидронового комплексу «Зубр»
Варшава вимагає від Києва скасувати присвоєння підрозділу ЗСУ імені «Героїв УПА»
США самі просили Індію купувати російську нафту для стабілізації ринку, — Bloomberg
Капітуляція перед загрозою БПЛА: у Москві вперше за 23 роки скасували концерт на Красній площі
Наслідки "вибухових санкцій": видобуток нафти в РФ впав до річного мінімуму
Nike випустив кросівки з російським дизайнером Рубчинським, який підтримував анексію Криму
У Новосибірську спалахнула пожежа на підприємстві, пов’язаному з виробництвом військової оптики
Росія перекидає військові гелікоптери до Білорусі

Коментарі:

comments powered by Disqus