У Новосибірську до Дня Перемоги повісили банер із мавпою
У російському Новосибірську прокуратура розпочала перевірку через банер до 9 травня із зображенням орангутана та написом “З Днем Перемоги!”. На плакат поскаржилися місцеві жителі.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Банер із твариною розмістив Новосибірський зоопарк.
Директор зоопарку Андрій Шило заявив, ідея плаката полягала у “подяці від тварин за порятунок” у роки Другої світової війни.
“Мені здається, це, навпаки, правильна історія. Ми – зоопарк, логічно, що ми використовуємо у вітальних банерах фото тварин”, – сказав він.
Читайте по темі: Паливна криза в РФ дісталася Сибіру: бензин продають за лімітами, на АЗС — черги
Місцеві ЗМІ зазначають, що зображений на плакаті орангутан Бату – не просто тварина, а новосибірська знаменитість. У зоопарку він демонструє відвідувачам своє вміння одягати футболку та пити сік через соломинку.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 22:41 • Новини
11.06.2026, 22:34 • Кримінал
11.06.2026, 22:22 • Війна
11.06.2026, 22:14 • Новини
11.06.2026, 22:03 • Новини
11.06.2026, 21:58 • Кримінал
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
