Пошук по сайту:

Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами

Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами
Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами

Три танкери з сирою нафтою минулого тижня та в неділю вийшли через Ормузьку протоку з вимкненими трекерами, щоб уникнути іранських атак.

Про це свідчать дані Kpler і LSEG, пише Reuters.

Два дуже великі нафтові танкери — Agios Fanourios I та Kiara M — у неділю пройшли через протоку з вантажем по 2 мільйони барелів іракської нафти кожен.

Agios Fanourios I прямує до В’єтнаму, де має розвантажитися на НПЗ Nghi Son 26 травня. До цього танкер щонайменше двічі не зміг пройти протоку після того, як 17 квітня завантажив нафту Basrah Medium.

Окремо Kiara M також у неділю вийшов із затоки з вимкненим транспондером. Куди саме судно під прапором Сан-Марино має доставити свої 2 мільйони барелів нафти Basrah, наразі неясно. За даними Reuters, танкером керує компанія з Шанхаю, а власник зареєстрований на Маршаллових Островах.

Читайте по темі:

У Росії мінус ще один розпіарений "герой": ЗСУ ліквідували учасника путінського телеефіру Нарана Очир-Горяєва
В Лос-Анджелесі на подвір’ї власного будинку зарізали відомого голлівудського актора Джеймса Генді
Мільйони доларів на крові: як власник FavBet Андрій Матюха фінансує окупантів через активи в Криму та на Луганщині
Кількість поранених внаслідок обстрілу заводу "Яготинське для дітей" збільшилася до дев’яти
Трафік через Ормузьку протоку майже зупинився на тлі провалу переговорів США та Ірану
У РФ студентам пропонують пів мільйона рублів за роботу на заводі з виробництва "шахедів"
Загроза "сліпої оборони": окупанти прориваються у Костянтинівку та перерізають логістичні шляхи ЗСУ
Уряд спрощує процедуру повернення для українських підлітків та молоді з окупації: що зміниться
Уряд Румунії підтвердив інцидент із чотирма українськими морськими дронами у Чорному морі
Загарбники атакували підприємство та автостоянку у Чернігові, шестеро постраждалих

Коментарі:

comments powered by Disqus