Пошук по сайту:

Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами

Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами
Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами

Три танкери з сирою нафтою минулого тижня та в неділю вийшли через Ормузьку протоку з вимкненими трекерами, щоб уникнути іранських атак.

Про це свідчать дані Kpler і LSEG, пише Reuters.

Два дуже великі нафтові танкери — Agios Fanourios I та Kiara M — у неділю пройшли через протоку з вантажем по 2 мільйони барелів іракської нафти кожен.

Agios Fanourios I прямує до В’єтнаму, де має розвантажитися на НПЗ Nghi Son 26 травня. До цього танкер щонайменше двічі не зміг пройти протоку після того, як 17 квітня завантажив нафту Basrah Medium.

Окремо Kiara M також у неділю вийшов із затоки з вимкненим транспондером. Куди саме судно під прапором Сан-Марино має доставити свої 2 мільйони барелів нафти Basrah, наразі неясно. За даними Reuters, танкером керує компанія з Шанхаю, а власник зареєстрований на Маршаллових Островах.

Читайте по темі:

Іран грає у подвійну гру: директор ЦРУ доповів Трампу про неготовність Тегерана до реальних ядерних поступок
Депутат Держдуми РФ пожалівся, що Китай не надає Росії прямої військової допомоги
Сирський анонсував створення нових підрозділів безпілотних систем на північному напрямку
Внаслідок ворожих обстрілів є знеструмлення у 4 областях, — Міненерго
СБУ викрила агента РФ, який коригував удари ворога по позиціях Сил оборони на Донеччині
Армія РФ вдарила дроном по авто біля ТЦ у Запоріжжі, є постраждалі
Від зброї до «культурної експансії»: ГУР викрило, як РФ розширює вплив в Африці через мережу «русских домов»
У Шостці внаслідок атаки БпЛА поранені двоє людей, серед них дитина
Ціни на нафту знижуються на тлі очікувань відновлення поставок через Ормузьку протоку
Зеленський підтвердив ураження НПЗ у Московській області

Коментарі:

comments powered by Disqus