Ізраїль стурбований тим, що Трамп підпише з Іраном погану угоду, — CNN
За інформацією агенції CNN, ізраїльська влада вважає, що президент США Дональд Трамп може втомитися від переговорів з Іраном і піти на підписання з ісламською республікою угоди, яка передбачатиме "неприйнятні поступки".
У Єрусалимі побоюються сценарію, за якого Білий дім піде на мир без остаточної ліквідації іранської ядерної програми і водночас залишить Ірану можливість здійснювати атаки балістичною зброєю і підтримувати проксі-організації на кшталт "Хезболли".
У такому випадку Ізраїль не вважатиме війну завершеною, що може створити напругу у відносинах з головним союзником.
У Вашингтоні продовжують наполягати, що президент Трамп "має всі карти у переговорах", а нинішній стан речей "не може так далі залишатися". Республіканець все ще хоче, щоб у Тегерані погодилися віддати запаси збагаченого урану - а поки режим аятоли пручається, говорить про повне знищення армії Ірану, яке не відповідає дійсності за даними власної ж розвідки США.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 11:38 • Корупція
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
16.06.2026, 10:15 • Корупція
16.06.2026, 10:11 • Новини
16.06.2026, 09:56 • Корупція
16.06.2026, 09:41 • Новини
16.06.2026, 09:30 • Корупція
16.06.2026, 09:29 • Війна
16.06.2026, 09:15 • Війна
