Пентагон згортає частину ракетної та бронетанкової присутності США в Європі — CNN
Глава Пентагону Піт Гегсет уже підписав меморандум, який передбачає скорочення частини американської військової присутності в Європі.
Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела.
За інформацією телеканалу, документ скасовує перекидання до Німеччини батальйону, що спеціалізується на застосуванні далекобійних ракет і снарядів, зокрема систем, пов’язаних із Tomahawk.
Також планується виведення з Європи командування, яке відповідало за ці можливості.
Окрім цього, скасовано ротацію другої бронетанкової бригадної бойової групи 1-ї кавалерійської дивізії США, яка мала діяти через Польщу, країни Балтії та Румунію.
Читайте по темі: Іран грає у подвійну гру: директор ЦРУ доповів Трампу про неготовність Тегерана до реальних ядерних поступок
Частина військовослужбовців бригади вже перебувала в Європі, однак тепер їх планують повернути до США.
За даними CNN, у внутрішніх матеріалах Пентагону це рішення пов’язують із невдоволенням Вашингтона позицією європейських союзників, насамперед Німеччини.
Офіційного підтвердження деталей меморандуму від Пентагону наразі немає.

Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 12:25 • Кримінал
16.06.2026, 12:22 • Війна
16.06.2026, 12:14 • Корупція
16.06.2026, 12:09 • Війна
16.06.2026, 12:06 • Кримінал
16.06.2026, 12:04 • Корупція
16.06.2026, 11:58 • Війна
16.06.2026, 11:50 • Авторські
16.06.2026, 11:43 • Війна
16.06.2026, 11:38 • Корупція
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
