Пошук по сайту:

США посилили санкції проти Ірану, намагаючись повернути його до переговорів — Bloomberg

США посилили санкції проти Ірану, намагаючись повернути його до переговорів — Bloomberg
США посилили санкції проти Ірану, намагаючись повернути його до переговорів — Bloomberg

Адміністрація президента США Дональда Трампа посилила санкційний тиск на Іран, намагаючись змусити Тегеран повернутися до переговорів.

Про це повідомляє Bloomberg.

У межах нової хвилі санкцій Міністерство фінансів США внесло до чорного списку понад 50 суб’єктів, серед яких нафто- та газові танкери, а також іранська валютна біржа.

Зокрема, санкції запровадили проти іранської валютної біржі Amin Exchange та мережі компаній, які, за даними Вашингтона, допомагали проводити міжнародні транзакції на сотні мільйонів доларів в інтересах підсанкційних осіб.

Частина цих компаній базувалася у Китаї, Гонконзі та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Окрім цього, під санкції потрапили 19 суден так званого "тіньового флоту", який використовується для транспортування іранської нафти.

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Вашингтон продовжить руйнувати "тіньову банківську систему" Тегерана та схеми обходу санкцій.

Читайте по темі: Іран грає у подвійну гру: директор ЦРУ доповів Трампу про неготовність Тегерана до реальних ядерних поступок

"Фінансові установи повинні бути пильними щодо того, як режим маніпулює міжнародною фінансовою системою, щоб спричинити хаос", - заявив Бессент.

За даними Bloomberg, адміністрація Трампа посилює санкційний тиск у межах кампанії "Економічна лють" (Economic Fury), спрямованої на обмеження нафтових доходів Ірану та примус Тегерана до нових переговорів.

Коментарі:

comments powered by Disqus