Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу
20 травня 2026 р., 22:45
Нафтогаз отримав дозвіл на примусове стягнення близько $1,4 млрд з Газпрому на території Казахстану - суд Міжнародного фінансового центру «Астана» визнав арбітражне рішення та дозволив його виконання в країні на користь компанії.
Про це повідомили у групі "Нафтогаз".
"Це перше публічне іноземне судове рішення, яке дозволяє примусове виконання даного арбітражного рішення в окремій юрисдикції", - зауважив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Продовжуємо системну роботу зі стягнення з російської газової монополії компенсації відповідно до рішення міжнародного арбітражу", - додав він.
Корецький подякував юридичній команді Нафтогазу за професійну і наполегливу роботу.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
08.06.2026, 23:53 • Новини
08.06.2026, 23:48 • Новини
08.06.2026, 23:38 • Новини
08.06.2026, 23:35 • Новини
08.06.2026, 23:28 • Новини
08.06.2026, 23:24 • Новини
08.06.2026, 23:20 • Кримінал
08.06.2026, 23:15 • Кримінал
08.06.2026, 23:04 • Кримінал
08.06.2026, 22:58 • Війна
08.06.2026, 22:37 • Технології
08.06.2026, 22:30 • Кримінал
08.06.2026, 22:26 • Війна
08.06.2026, 22:20 • Війна
08.06.2026, 22:11 • Новини
08.06.2026, 22:07 • Війна
08.06.2026, 22:02 • Новини
08.06.2026, 21:57 • Війна
08.06.2026, 21:48 • Новини
08.06.2026, 21:28 • Новини
08.06.2026, 21:16 • Кримінал
08.06.2026, 21:06 • Кримінал
08.06.2026, 20:43 • Новини
08.06.2026, 20:39 • Кримінал
