Пошук по сайту:

Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу

Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу
Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу

Нафтогаз отримав дозвіл на примусове стягнення близько $1,4 млрд з Газпрому на території Казахстану - суд Міжнародного фінансового центру «Астана» визнав арбітражне рішення та дозволив його виконання в країні на користь компанії.

Про це повідомили у групі "Нафтогаз".

"Це перше публічне іноземне судове рішення, яке дозволяє примусове виконання даного арбітражного рішення в окремій юрисдикції", - зауважив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"Продовжуємо системну роботу зі стягнення з російської газової монополії компенсації відповідно до рішення міжнародного арбітражу", - додав він.

Корецький подякував юридичній команді Нафтогазу за професійну і наполегливу роботу.

Читайте по темі:

США самі просили Індію купувати російську нафту для стабілізації ринку, — Bloomberg
Капітуляція перед загрозою БПЛА: у Москві вперше за 23 роки скасували концерт на Красній площі
Наслідки "вибухових санкцій": видобуток нафти в РФ впав до річного мінімуму
Nike випустив кросівки з російським дизайнером Рубчинським, який підтримував анексію Криму
У Новосибірську спалахнула пожежа на підприємстві, пов’язаному з виробництвом військової оптики
Росія перекидає військові гелікоптери до Білорусі
250 мільйонів «навару» на державі: як «інвестняні» допомогли Олександру Свіщову ошукати ірландський Kingspan
Нафтовий нокаут для Кремля: США офіційно стали найбільшим експортером нафти у світі
День Росії «на задвірках»: влада Москви змінила локацію головного концерту через загрозу безпец
Кінець російській логістиці: командувач СБС “Мадяр” пообіцяв перетворити Крим на «острів»

Коментарі:

comments powered by Disqus