Пошук по сайту:

Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу

Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу
Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу

Нафтогаз отримав дозвіл на примусове стягнення близько $1,4 млрд з Газпрому на території Казахстану - суд Міжнародного фінансового центру «Астана» визнав арбітражне рішення та дозволив його виконання в країні на користь компанії.

Про це повідомили у групі "Нафтогаз".

"Це перше публічне іноземне судове рішення, яке дозволяє примусове виконання даного арбітражного рішення в окремій юрисдикції", - зауважив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"Продовжуємо системну роботу зі стягнення з російської газової монополії компенсації відповідно до рішення міжнародного арбітражу", - додав він.

Корецький подякував юридичній команді Нафтогазу за професійну і наполегливу роботу.

Читайте по темі:

Смерть Хаменеї спровокувала масштабну ревізію "особистої безпеки" Путіна
Рейтинг довіри до Путіна в РФ опустився нижче 30%, після чого публікацію даних припинили
Зміна стратегії: ЄС планує очолити переговори з Росією замість США
У Бєлгороді зафіксовано серію потужних вибухів на складі ракет
У Валдайському районі РФ встановили протидронові сітки за 9 км від резиденції Путіна
10 років за антивоєнну позицію: у Росії винесли черговий вирок Михайлу Ходорковському
ЄС ухвалить новий пакет санкцій проти РФ: що увійде до переліку
Понад дві тисячі ядерних боєголовок у світі перебувають у стані підвищеної бойової готовності, — SIPRI
Дональд Трамп залучає Єрусалимського патріарха до дипломатичного врегулювання війни в Україні
17 років за ґратами: у Росії винесли незаконний вирок українському ексвіськовому Сергію Ковальському

Коментарі:

comments powered by Disqus