Суд у Казахстані дозволив стягнути з Газпрому 1,4 мільярда доларів на користь Нафтогазу
20 травня 2026 р., 22:45
Нафтогаз отримав дозвіл на примусове стягнення близько $1,4 млрд з Газпрому на території Казахстану - суд Міжнародного фінансового центру «Астана» визнав арбітражне рішення та дозволив його виконання в країні на користь компанії.
Про це повідомили у групі "Нафтогаз".
"Це перше публічне іноземне судове рішення, яке дозволяє примусове виконання даного арбітражного рішення в окремій юрисдикції", - зауважив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Продовжуємо системну роботу зі стягнення з російської газової монополії компенсації відповідно до рішення міжнародного арбітражу", - додав він.
Корецький подякував юридичній команді Нафтогазу за професійну і наполегливу роботу.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
11.06.2026, 21:52 • Спорт
11.06.2026, 21:44 • Новини
11.06.2026, 21:28 • Новини
11.06.2026, 21:20 • Коментарі
11.06.2026, 21:16 • Новини
11.06.2026, 21:10 • Новини
11.06.2026, 21:08 • Війна
11.06.2026, 20:59 • Війна
11.06.2026, 20:47 • Думка
11.06.2026, 20:45 • Війна
11.06.2026, 20:44 • Новини
11.06.2026, 20:39 • Війна
11.06.2026, 20:36 • Війна
11.06.2026, 20:29 • Новини
11.06.2026, 20:27 • Новини
11.06.2026, 20:21 • Новини
11.06.2026, 20:19 • Технології
11.06.2026, 20:16 • Новини
11.06.2026, 20:12 • Коментарі
11.06.2026, 20:07 • Новини
11.06.2026, 20:00 • Кримінал
11.06.2026, 19:50 • Конфлікти
11.06.2026, 19:32 • Новини
11.06.2026, 19:27 • Новини
11.06.2026, 19:17 • Кримінал
11.06.2026, 19:15 • Кримінал
11.06.2026, 19:06 • Кримінал
11.06.2026, 19:03 • Коментарі
