Генсек НАТО прибув до Києва з візитом
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте прибув з візитом до України вранці 3 червня.
Про це повідомляє "Укрзалізниця".
Дослівно УЗ: "Сьогодні на вокзалі Києва радо зустрічаємо генерального секретаря НАТО Марка Рютте. Цей візит вкрай важливий, як і всі попередні, адже це жест солідарності й підтримки Альянсом нашої країни".
Пресслужба Укрзалізниці опублікувала фото з вокзалу у Києві, куди прибув поїзд із Рютте.
Зі світлин видно, що генсека НАТО на вокзалі зустрічав, зокрема, міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
Читайте по темі: У Києві автобус продатанив зупинку громадського транспорту: є постраждалі
Видання зазначає, що через деякий час повідомлення про приїзд Рютте видалили з соцмереж УЗ.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 12:25 • Кримінал
16.06.2026, 12:22 • Війна
16.06.2026, 12:14 • Корупція
16.06.2026, 12:09 • Війна
16.06.2026, 12:06 • Кримінал
16.06.2026, 12:04 • Корупція
16.06.2026, 11:58 • Війна
16.06.2026, 11:50 • Авторські
16.06.2026, 11:43 • Війна
16.06.2026, 11:38 • Корупція
16.06.2026, 11:30 • Думка
16.06.2026, 11:25 • Коментарі
16.06.2026, 11:24 • Війна
16.06.2026, 11:15 • Кримінал
16.06.2026, 11:06 • Війна
16.06.2026, 10:58 • Корупція
16.06.2026, 10:49 • Кримінал
16.06.2026, 10:44 • Новини
16.06.2026, 10:39 • Корупція
16.06.2026, 10:35 • Технології
16.06.2026, 10:33 • Кримінал
16.06.2026, 10:24 • Новини
