Зеленський прибув до Німеччини
Президент України прибув до Німеччини для участі в Конференції з відновлення України та переговорів із федеральним канцлером Олафом Шольцом.
Про це Володимир Зеленський повідомив у Телеграмі.
«URC2024 об’єднає уряди, десять із яких – на рівні прем’єр-міністрів, компанії та організації для допомоги Україні. В умовах російського повітряного терору термінові рішення для української енергетики будуть нашим основним пріоритетом», - написав він.
За словами Президента, на переговорах з Олафом Шольцом ітиметься про подальшу оборонну підтримку, розбудову української системи ППО, спільне виробництво озброєнь. Окрім того буде скоординовано позиції напередодні Саміту миру, саміту Європейської ради та саміту НАТО.
«Також зустрінуся з Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Президентом Бундестагу Бербель Бас, відвідаю військову базу, де проходять навчання наші військові», - додав глава держави.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/172556_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172517_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172471_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172447_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172443_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172397_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172390_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172380_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172371_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172370_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/172573_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/172570_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172567_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172566_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172565_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172562_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172561_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172560_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172559_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172556_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172555_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172554_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172553_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172552_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172550_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172549_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172548_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172547_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172545_m.jpg)