У Берліні стартує Конференція з відновлення України
Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference – стартує в Берліні за участі Президента України Володимира Зеленського та канцлера ФРН Олафа Шольца.
Участь у дводенному заході беруть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн тощо.
Саме на залученні громадянського суспільства та ролі зв’язків між містами, громадами, муніципалітетами зробила акцент приймаюча сторона, Німеччина. Отже, на конференцію прибули мери низки міст України, в тому числі зі сходу нашої держави. Спектр питань, які будуть обговорені на численних панелях є широким і охоплює такі сфери як енергетика, людський капітал, ментальне здоров’я, культурна спадщина та багато інших.
На полях конференції планується підписати кілька документів.
Президент України окрім участі в роботі власне конференції, проведе окремі зустрічі зі своїм німецьким візаві Франком-Вальтером Штайнмаєром, президенткою Бундестагу Бербель Бас і главою уряду ФРН Олафом Шольцом. Український лідер також виступить у німецькому парламенті та відвідає базу Бундесверу, де проходять навчання воїни ЗСУ.
Це вже третя подібна конференція за час повномасштабної Росії проти України. Попередні пройшли в Лугано (Швейцарія) і Лондоні. URC 2025 планується провести в Італії.
Читайте по темі: Зеленський заслухав доповіді Сирського щодо ситуації на Покровському напрямку
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/172560_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172517_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172443_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172390_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172370_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/172367_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/172276_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/172262_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/172238_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/172227_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/172574_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/172573_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/172570_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172567_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172566_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172565_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172562_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172561_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172560_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172559_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172556_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172555_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172554_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172553_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172552_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172550_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172549_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172548_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/172547_m.jpg)