Пошук по сайту:

Партнери додатково виділили Україні 35 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування

Партнери додатково виділили Україні 35 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування
Партнери додатково виділили Україні 35 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування

Країни-учасниці Ukraine Recovery Conference збільшили свої зобовʼязання в частині підтримки гуманітарного розмінування в Україні на понад 35 мільйонів доларів США. 

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. 

Як йдеться в повідомленні, завдяки цьому загальна сума зобовʼязань країн-партнерів України сягнула понад 850 мільйонів доларів США в еквіваленті. Це гроші, виділені на проекти у сфері гуманітарного розмінування на 2022-2027 роки.

У пресслужбі зазначили, що серед країн, які оголосили про додаткове виділення грошей на підтримку гуманітарного розмінування – Німеччина, яка профінансує 7 проектів, які реалізує спільно із партнерами в Україні. 

"На потреби у гуманітарному розмінуванні німецький уряд виділив додаткові 20 мільйонів євро на 2024 рік", - розповіли в Міністерстві. 

Читайте по темі: Політика США щодо ударів углиб Росії поки залишається без змін - Держдеп

Зокрема, 1 млн євро піде на пілотний проект спільно із Данською Радою у справах біженців та міжнародною організацією Humanity & Inclusion з комплексної допомоги постраждалим від мінно-вибухових предметів: від фізичної реабілітації до психосоціальної підтримки. 

Ще 4 мільйони євро Німеччина виділить на продовження діючих проектів у 2025 році.

Швеція також оголосила про додаткове виділення 9 мільйонів доларів США. Ця допомога піде на збільшення спроможності державних інституцій навчати власні підрозділи із розмінування.

Бельгія також виділила 2 мільйони євро на спільні проекти із UNDP та FAO в сфері гуманітарного розмінування.

У Міністерстві нагадали, що з початку широкомасштабної війни Україна після проведення нетехнічного обстеження повернула до використання близько 30 тисяч квадратних кілометрів територій, які раніше були під окупацією, або на яких велися бойові дії. 

Коментарі:

comments powered by Disqus