У Франції російський вітрильник не пустили на морський фестиваль
Українці Бретані (регіону на північному заході Франції) спільно з французькими активістами, домоглись скасування участі російського вітрильника «Штандарт» (копії фрегата царя Петра І) у великому морському фестивалі у французькому Бресті.
Про це розповіла Світлана Жестан, президентка асоціації «Іруаз – Україна».
«Ми добились зустрічі з Фортуне Пеллікано, заступником мера і президентом морських фестивалів Бреста. Він заявив, що корабель «Штандарт», який перебуває під дією санкцій ЄС, яка поширюється також на історичні репліки суден, не зможе пришвартуватись у Бресті на час свята. Тобто не буде прийнятий і не зможе бути на морському святі», - розповіла Жестан.
Зазначається, що напередодні асоціація «Іруаз - Україна» та ініціативна група «Ні «Стандарту» в Європі» провели черговий мітинг на площі Свободи у Бресті, щоб переконатися, що місцева влада виконає рішення префектури Фіністера про заборону російському кораблю «Штандарт» заходити в порт для участі у великому морському фестивалі в рамках європейських санкцій проти Росії.
«Він не може зайти до нас в Брест», - підтвердила Жестан, яка вже не вперше організовує протести проти присутності російського вітрильника.
Читайте по темі: РФ влаштувала масову вирубку лісів в окупованій Донецькій області, - ЦНС
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/29/172776_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172771_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172767_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172765_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172763_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172762_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172761_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172758_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172750_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172749_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/29/172782_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172780_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172779_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172777_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172776_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172774_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172773_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172772_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172768_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172765_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172764_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172763_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172762_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172761_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/29/172760_m.jpg)