Пошук по сайту:

Більшість німців сприймають США як загрозу

Більшість німців сприймають США як загрозу
Більшість німців сприймають США як загрозу

Більше ніж половина населення вважає США загрозою на тлі заяв американського президента Дональда Трампа щодо Гренландії.

Про це пише видання BILD.

Як пише видання, на тлі претензій президента США Дональда Трампа на Гренландію і погроз введення нових митних зборів проти Європи інститут INSA провів для BILD опитування.

Відповідно до результатів опитування, 61% німців заявили, що сприймають Трампа скоріше як загрозу для Німеччини. Не бояться Трампа 24% респондентів - вони вважають його скоріше союзником. Ще 15% утрималися від відповіді.

52% виступають за рішучий курс Німеччини щодо президента США. За зміцнення співпраці висловлюється 31%, тоді як 17% на це питання не відповіли.

Читайте по темі:

Діти як інструмент терору: мафія в Німеччині вербує підлітків для стрілянини та розправ
Федеральний суд США ухвалив рішення про видалення імені Трампа з будівлі Центру Кеннеді
Президент США Байден звинуватив Трампа у безпрецедентній корупції
Влада Північної Кореї підтвердила намір продовжувати ядерне озброєння
У США під час святкового фестивалю невідомий відкрив вогонь по натовпу
Дональд Трамп пропонує надати громадянам США частки в компаніях-лідерах сектору ШІ
Обійшов безпеку? Члена команди конгресмена судитимуть за таємне пронесення зброї до будівлі Капітолію
У США підвищили рівень загрози для держслужбовців через несанкціоноване стеження Ізраїлю
США та Грузія перекрили канал обходу санкцій: затримано росіянку, яка допомагала Кремлю
Злив року у Вашингтоні: Джей Ді Венса звинуватили у зриві надсекретного плану проти Ірану

Коментарі:

comments powered by Disqus