Більшість німців сприймають США як загрозу
Більше ніж половина населення вважає США загрозою на тлі заяв американського президента Дональда Трампа щодо Гренландії.
Про це пише видання BILD.
Як пише видання, на тлі претензій президента США Дональда Трампа на Гренландію і погроз введення нових митних зборів проти Європи інститут INSA провів для BILD опитування.
Відповідно до результатів опитування, 61% німців заявили, що сприймають Трампа скоріше як загрозу для Німеччини. Не бояться Трампа 24% респондентів - вони вважають його скоріше союзником. Ще 15% утрималися від відповіді.
52% виступають за рішучий курс Німеччини щодо президента США. За зміцнення співпраці висловлюється 31%, тоді як 17% на це питання не відповіли.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
07.06.2026, 17:25 • Війна
07.06.2026, 17:11 • Війна
07.06.2026, 17:02 • Війна
07.06.2026, 16:42 • Війна
07.06.2026, 16:37 • Новини
07.06.2026, 16:15 • Новини
07.06.2026, 16:09 • Війна
07.06.2026, 15:37 • Авторські
07.06.2026, 15:30 • Війна
07.06.2026, 15:26 • Війна
07.06.2026, 15:19 • Новини
07.06.2026, 15:16 • Новини
07.06.2026, 15:08 • Кримінал
07.06.2026, 14:58 • Кримінал
07.06.2026, 14:51 • Новини
07.06.2026, 14:46 • Кримінал
07.06.2026, 14:41 • Новини
07.06.2026, 14:34 • Новини
07.06.2026, 14:27 • Війна
07.06.2026, 14:19 • Кримінал