Пошук по сайту:

Фірма режисера «Слуги народу» Кірющенка отримала контрактів на 750 мільйонів на продаж електроенергії

Фірма режисера «Слуги народу» Кірющенка отримала контрактів на 750 мільйонів на продаж електроенергії
Фірма режисера «Слуги народу» Кірющенка отримала контрактів на 750 мільйонів на продаж електроенергії

Після приходу режисера “Слуги народу” в електробізнес, компанія уклала контрактів на 750 млн грн з бюджету

Про це пише bihus.info.

Після того, як режисер і сценарист серіалу “Слуга народу” Олексій Кірющенко став співвласником компанія “Ел-енерго”, фірма почала отримувати замовлення на постачання електроенергії від комунальних підприємств та державних структур. Зокрема, з жовтня 2023 р. по травень 2024 р. компанія уклала 12 контрактів на понад 750 мільйонів гривень (сума враховує зміни до угод станом на 10.05.2024).

 qhiqqhiqhuiqudhab

У серпні 2023-го режисер Олексій Кірющенко, який співпрацював із проектами студії “Квартал 95”, увійшов у компанію “Ел-енерго” (отримав частку 49%). Його партнером по бізнесу став Олександр Хандрига (51%). Основний вид діяльності “Ел-енерго” – торгівля електроенергією. Сама фірма була створена у вересні 2022-го, ліцензію на постачання електроенергії отримала у листопаді. Проте до приходу нових власників діяльності не вела. 

Після зміни власників компанія почала отримувати бюджетні замовлення. Загалом до квітня 2024-го встигла укласти 12 контрактів на постачання електроенергії комунальним підприємствам та державним структурам. Загальна сума замовлень – 774 млн грн (вартість з урахуванням змін до контрактів станом на 10.05.2024). Більшість угод укладені до кінця року, тому ціна і обсяги постачання ще можуть бути змінені. 

Читайте по темі: Сотні мільйонів на відбудову Херсонщини віддали компанії, пов’язаній з місцевою владою, поліцейськими і “Великим будівництвом”

Наразі найбільша угода укладена з КП “Дніпроводоканал” Дніпровської міськради. Згідно з останніми змінами до контракту, вартість угоди – 521 млн грн. Строк виконання – до кінця року.

Журналісти запитали напряму у Кірющенка про його новий електробізнес, але режисер відмовився спілкуватися. На пряме запитання про компанію “Ел-енерго” і її контракти Кірющенко спочатку заявив, що не розуміє, про що мова. Потім, що він – не Кірющенко взагалі. І, врешті-решт, розмова звелась до образ редакції Bihus.Info і журналістки.

Олексій Кірющенко народився в Україні, довго жив і працював на росії. В Україні, зокрема, співпрацював з проектами студії “Квартал 95” – серіали “Свати”, “Папік”, “Слуга народу”. Після перемоги Володимира Зеленського у 2019-му, Кірющенко долучався до розробки концепції на той момент нового телеканалу для окупованих територій “Дім”, був членом Наглядової ради Українського культурного фонду, і, за даними журналістів, входив до складу комісії, що обирала кінопроекти для державного фінансування. 

У вересні 2023-го разом з продюсером Артемом Колюбаєвим (колишній бізнес-партнер з кіновиробництва голови Офісу президента Андрія Єрмака) став співвласником компанії-виробника БПЛА Culver. Продюсер і режисер отримали в компаніях, які входять в Culver, по 5%. 

Читайте по темі:

Зеленський - про Єрмака: Він робить те, що я кажу
На Дніпропетровщині по проекту «Великого будівництва» хочуть із «заточками» освоїти 1,4 мільярда на ремонті лікарні у Кривому Розі
Київский дитсадок на Дарниці відремонтують за 217 мільйонів з дорогим утеплювачем
Міноборони виграло арбітраж з іноземним постачальником на майже 180 мільйонів гривень
СБУ та БЕБ проводять обшуки у КП "Одесміськелектротранс"
Збагачення на армії, отруєння солдатів ЗСУ, привласнення грошей "Кіотського протоколу": Що відомо про поплічника Іванющенка Владислава Якубовського
На Київщині у Вишневому розірвали договір на реконструкцію школи з цінами вище ринкових
На Чернігівщині сільська рада замовила мавіки на 4 млн по завищених цінах через «сертифікатну» заточку
“Київтеплоенерго” закупило 15 австрійських міні-ТЕЦ на рекордні 1,12 млрд гривень
У Запорізькій області замовили будівництво шкільних укриттів приховавши ціни на матеріали

Коментарі:

comments powered by Disqus